влевовправо

Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25614K
- Готово до відправки
- Код: D25614K
41 200 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25614K:
- 2 режими роботи.
- Система активного контролю вібрації (AVC) — ЗНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ НА 50%. Зменшення рівня вібрації сприяє зниженню втоми користувача та збільшенню робочого циклу без зниження продуктивності.
- Механічна муфта.
- Знімний патрон: немає
- Антиротаційна система зупиняє інструмент під час різкого повороту.
- Електронне регулювання швидкості обертання та частоти ударів.
- Електронний індикатор потреби обслуговування.
- Кнопка блокування пускового вимикача в режимі довбання.
Комплектація Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25614K:
- Перфоратор мережевий SDS-MAX — 1 шт.
- Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
- Валіза — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 10.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45 мм |
- Ціна: 41 200 ₴






