
Перфоратор DeWalt D25144K
- Готово до відправки
- Код: D25144K
9 999 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Перфоратор DeWalt D25144K високопотужний електроінструмент, що відноситься до професійного класу. В основному агрегат використовується для роботи з бетоном і цеглою, використовуючи бури діаметром 6 -32 мм. Допускається застосування для плавного буріння, завдяки можливості відключення функції удару. У даній моделі застосовується інноваційний тип патрона SDS-PLUS, що забезпечує швидку зміну оснащення. Потужний електродвигун забезпечує високу продуктивність робіт. Основною перевагою апаратів даного типу є три режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання. З найбільш важливих деталей перфоратора варто відзначити запобіжну муфту, функцію реверсу і можливість використання як звичайного шуруповерта для завертання кріпильних деталей. Перфоратор DeWalt D25144K якісно і ефективно впоратися з найскладнішими завданнями і стане Вашим надійним і довговічним помічником.
Особливості DeWalt D25144K:
- регулювання швидкості обертання, що забезпечує надійний контроль над інструментом;
- зручний ергономічний корпус і прогумована рукоятка;
- три режими роботи - свердління, свердління з ударом і довбання;
- запобіжна муфта, запобігає крутний удар;
- можливість відключення опції удару;
- можливість використання перфоратора як дриль-шуруповерт;
- ущільнювальна система для захисту від пилу і збільшує термін служби.
Ви можете купити перфоратор DeWalt D25144K в таких містах, як Южноукраїнськ, Одеса, Жовтень, Дрогобич, Кременчук, Канів, Велика Олександрівка, Житомир, Таранівка і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5350 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Вага | 3.1 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 9 999 ₴



