
Перфоратор DeWalt D25134K
- Готово до відправки
- Код: D25134K
11 199 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Перфоратор DeWalt D25134K відноситься до професійного класу інструментів, володіє високою якістю і надійністю. Апарат оснащений 3-х режимним пристроєм, в залежності від необхідної задачі перфоратор може виконувати: свердління, свердління з ударом і удар, так само є швидкозажимний патрон, що забезпечує застосування будь оснащення дрилі, таки чином можна легко обходитися даним апаратом не використовуючи дриль. З найбільш важливих характеристик слід зазначити захисну систему від пилу і перегріву і електронну систему регулювання обертів та ударів. Агрегат виготовлений з високоміцних матеріалів і забезпечує комфорт і зручність робочого процесу завдяки прогумованої рукоятці. Перфоратор DeWalt D25134K високопотужний електроінструмент максимально якісно виконає свердлильні роботи поєднуючи функції дрилі.
Особливості DeWalt D25134K:
- магнієвий корпус редуктора і ударного механізму;
- інноваційний патрон SDS-plus;
- зручна зміна свердлильних приладдя;
- опція реверсу забезпечує обертання в різних напрямках;
- найвища продуктивність у поєднанні з мінімальним навантаженням на найбільш значущі деталі;
- запобіжна муфта.
Комплектація D25134K:
- бічна рукоятка;
- обмежувач глибини;
- валізу.
Ви можете купити перфоратор DeWalt D25134K в таких містах, як Лозова, Запоріжжя, Українка, Комсомольське, Калуш, Тростянець, Бердянськ, Миколаїв, Комиш-Зоря, Чернівці, Житомир і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5540 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 11 199 ₴






