влевовправо

Перфоратор DeWALT D25133K
- Готово до відправки
- Код: D25133K
6 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Режимний перфоратор DeWALT D 25133 K відноситься до професійного електроінструменту і застосовується для роботи з цеглою і бетоном свердлами діаметром 4 ― 26 мм. Пристосований для використання в промислових цілях. Компактний і зручний, оснащений системами захисту від попадання пилу і перевантажень. Відмінне рішення для виробництва і цехів.
Особливості DeWALT D25133K:
- Вдосконалена захист від попадання пилу за допомогою системи ущільнень.
- Ергономічний дизайн і невелику вагу.
- Захист від раптового заклинювання оснащення.
- Прогумована багатопозиційна рукоятка.
- Електронне регулювання швидкостей.
Комплектація D25133K:
- Перфоратор.
- Багатопозиційна бічна рукоятка.
- Обмежувач глибини.
- Валізу (пластик Tistak)
- Гарантійний талон та інструкція по експлуатації.
Купити перфоратор DeWALT D25133K Ви можете в Буки, Виноградів, Тернопіль, Білопілля, Бровари, Мерефа, Коломия, Івано-Франківськ, Житомир, Червоне, Рахів, Берегово, і будь-якому іншому місті України. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Максимальна сила удару | 2.9 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5540 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 6 999 ₴




