Штроборез DeWalt DWE46101 высокопроизводительный электроинструмент, оборудованный мощным двигателем 1100 Вт и характеризующийся высоким рабочим ресурсом и быстрым выполнением поставленных задач. Предусмотрена регулировка глубины реза, так же данная модель обладает электронным управлением с фукциями E-Clutch, Soft Start, Reset и Power Loss. Стоит обратить внимание на достаточно компактные размеры устройства, что в свою очередь обеспечивает комфорт рабочего процесса в трудных условиях. Иновационная система Power-Off защищает от перегрева, демонстрируя отличные показатели безопасности. Так само апарат володіє відмінно ергономікою, відмінно розташовується в руці і виключає ковзання. Штроборез DeWalt DWE46101 відмінний інструмент для виконання технічних штроб, стане надійним партнером сантехніків та електромонтажників.
Особливості DeWalt DWE46101:
- система пиловидалення за допомогою адаптера AirLock;
- регулювання глибини різу;
- конструкція кожуха забезпечує зручну роботу в кутах;
- удосконалена конструкція фланців;
- бічна рукоятка володіє прекрасними антивібраційними властивостями;
- самоотключающіеся щітки збільшують термін служби інструменту;
- зручне розташування кнопки блокування шпинделя.
Ви можете купити штроборез DeWalt DWE46101 в таких містах, як Лисичанськ, Кринички, Українка, Миколаїв, Родзинки, Комиш-Зоря, Приморський Посад, Нова Каховка, Бровари, Енергодар і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320 ДхШхВ |
| Глибина різу,мм | 0-44 |
| Максимальна ширина канавки, мм | 8 |
| Посадковий діаметр диска,мм | 22 |
| Різьба шпинделя | м14 |
- Ціна: 9 138 ₴





