влевовправо

Вібраційна шліфмашина DeWalt DWE6411
- Готово до відправки
- Код: DWE6411
7 199 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційна шліфмашина DeWalt DWE6411 - призначена для професійних робіт по обробці невеликих поверхонь дерева, металу, каменю і т. д. Інструмент відмінно підійде для роботи однією рукою у важкодоступних місцях і виконання точних делікатних шліфувальних і полірувальних робіт.
Особливості DeWalt DWE6411:
- 230 Вт двигун забезпечує шліфування при 14000 кол/хв, гарантуючи відмінну якість обробки.
- Система кріплення паперу на липучці забезпечує швидку заміну шліфувального паперу, краще видалення пилу і підвищену ефективність шліфування.
- Затискачі для традиційної шліфувального паперу.
- Рельєфні неслизькі бічній і корпусний захвати для неперевершеного зручності та управління при тривалій роботі.
- Пилозахищений вимикач для збільшення довговічності.
- Повністю герметизовані кулькові підшипники для тривалого терміну служби.
- Мішок для збору пилу великого обсягу з вбудованим адаптером для пилососа забезпечує максимальний збір пилу з пилососом або без нього.
- Збалансована конструкція з низьким рівнем вібрації зменшує втому при роботі.
- Антивібраційна система AVC.
- Адаптована для підключення до системи AirLock без перехідника.
Ви можете купити вібраційну шліфмашину DeWalt DWE6411 в таких містах, як Носівка, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Рівне, Глобине, Чоп, Буча, Миронівка, Косів, Ірпінь, Обухів, Теплодар, Суми, Кобеляки, Сарни, Охтирка і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1.28 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мішок для збору пилу з вбудованим адаптором для пилососа | Так |
| Розмір підошви, мм | 108х115 |
| Розмір шліфбумагой, мм | 114х140 |
- Ціна: 7 199 ₴






