влевовправо

2E Комп’ютер персональний Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F500GB+1TB, NVD1660TI-6, H510, Zalman-N4,
- Немає в наявності
- Код: 2E-11412
32 190 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютер 2E Complex Gaming на базі процесора Intel i5-10400F з 16 ГБ оперативної пам'яті та двома накопичувачами - 500 ГБ SSD і 1 ТБ HDD - забезпечує відмінну продуктивність для ігор та багатозадачності. З графічним адаптером NVIDIA GTX 1660 Ti-6 та корпусом H510 Zalman-N4, цей комп'ютер ідеально підходить для ігрових сесій. З попередньо встановленою операційною системою FreeDos та блоком живлення потужністю 500 Вт, він готовий до використання та легко налаштовується під потреби користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 1 Tb |
| SSD накопичувач | 500 Gb |
| Вага | 9.55 кг |
| Корпус | Zalman N4 |
| Материнська плата | Intel H510 |
| Модель відеокарти | GeForce GTX1660TI |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 6 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | 2E-AC120Z-RGB |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | Intel Core i5-10400F |
| Розміри (ГxШxВ) | 480 x 250 x 440 |
| Тактова частота | 2666 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 32 190 ₴







