влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R3-3200G, 16Gb, F480GB, UMA, A320, G2107, 500W, FreeDos
- Немає в наявності
- Код: 2E-9078
14 580 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 480 Gb |
| Вага | 8,2 кг |
| Корпус | 2E Gaming RUNA (G2107) 500W |
| Материнська плата | AMD A520 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | 2E-AC90D4-RGB |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200G |
| Розміри (ГxШxВ) | 380 x 210 x 452 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Integrated |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 14 580 ₴







