влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Integer Intel i3-10100F, 16Gb, F500GB, NVD710-2, H510, 2E-S616, 400W, FreeDos
- Немає в наявності
- Код: 2E-5123
15 700 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 500 Gb/NVMe |
| Вага | 5.28 кг |
| Корпус | 2E-S616-400 |
| Материнська плата | Intel H510 |
| Модель відеокарти | GeForce GT710 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 2 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | BOX |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | Intel Core i3-10100F |
| Розміри (ГxШxВ) | 314 x 400 х 99 |
| Тактова частота | 2666 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 15 700 ₴










