влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H410/16/1000/NVD1650-4/Win10Pro/RD860-3U/500W
- Немає в наявності
- Код: 2E-8843
31 131 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 1 Tb |
| SSD накопичувач | Немає |
| Вага | 6.79 кг |
| Корпус | RD860-3U 500W |
| Материнська плата | Intel H610 |
| Модель відеокарти | GeForce GTX1650 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 4 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | BOX |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 10 PRO |
| Процесор | Intel Core i3-12100F |
| Розміри (ГxШxВ) | 360 x 188 x 361 |
| Тактова частота | 2666 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 31 131 ₴



