влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i3-12100F/H610/8/500F/NVD1650-4/Win11H/RD860-3U/400W/
- Немає в наявності
- Код: 2E-8579
26 351 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 500 Gb/NVMe |
| Вага | 6.15 кг |
| Корпус | RD860-3U 400W |
| Материнська плата | Intel H610 |
| Модель відеокарти | GeForce GTX1650 |
| Обсяг ОЗУ | 8 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 4 Gb |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core i3-12100F |
| Розміри (ГxШxВ) | 360 x 188 x 361 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 26 351 ₴



