влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H410/16/500F+1000/NVD1660S-6/FreeDos/GB700/500W
- Немає в наявності
- Код: 2E-8517
32 150 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп’ютери 2Е - зручні у користуванні та надійні помічники у світі геймінгу. Ретельно протестовані вони бездоганно роблять те, для чого призначені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 1 Tb |
| SSD накопичувач | 500 Gb/NVMe |
| Вага | 9.6 кг |
| Корпус | 2E Gaming CALLEO (GB700) 650W |
| Материнська плата | Intel H410 |
| Модель відеокарти | GeForce GTX1660 SUPER |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 6 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | 2E-AC90D4-RGB |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | Intel Core i5-10400F |
| Розміри (ГxШxВ) | 361 x 200 x 393 |
| Тактова частота | 2666 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 32 150 ₴








