Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільні телефони 2E E280 2022 Dual SIM з оптимальним набором функцій стануть надійним помічником у повсякденному житті. Телефон у тонкому обтічному корпусі завтовшки 11 мм зручний у користуванні. Великий шрифт меню добре читабельний і розбірливий. Підтримання двох SIM-карт дарує ще більше можливостей для спілкування. У пам’ять телефона встановлено багато корисних додатків для щоденного користування: будильник, калькулятор, календар із планувальником подій, аудіоплеєр, FM-радіо тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Сріблястий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 86 г |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Діагональ | 2.8 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320/ (QVGA) |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 56.5 мм |
- Ціна: 851 ₴











