Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вологостійкий телефон зі ступенем захисту IP68, вбудованим ліхтариком, подвійним динаміком, а також можливістю роботи у режимі PowerBank. Модель призначена для рибалок, мисливців, рятувальників та військових, а також людей інших професій, яким необхідний витривалий та надійний гаджет за будь-яких умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 153 г |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Діагональ | 2.4 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основна камера | 0.3 Мп /VGA, відео |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320/QVGA |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
- Ціна: 1 401 ₴











