влевовправо

Електроперфоратор Stark RH-930 Profi (140930010)
- Готово до відправки
- Код: 140930010
2 350 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроперфоратор Stark RH-930 Profi - електричний перфоратор призначений для свердління, свердління з ударом і довбання.
Особливості:
Особливості:
- Надійні підшипники NSK і редуктор забезпечують довгий термін експлуатації
- Зручне перемикання режимів
- Регулювання швидкості обертання дозволяє ефективно виконувати різні типи робіт від свердління до довбання
- Швидкість удару регулюється для якісної роботи по різному типу матеріалу
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 930 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 350 ₴







