влевовправо
-12%Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A (127687)
- Готово до відправки
- Код: 127687
180 000 ₴
157 951 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A
Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A - це бензиновий газонний трактор, призначений для ефективного покосу великих садів площею до 6000 м², що пропонує високий рівень комфорту, ефективність косіння та універсальність використання з різними аксесуарами.
Особливості
- Технологія MaxAirflow забезпечує оптимальне транспортування скошеної трави в травозбірник об'ємом 250 л, що зменшує частоту його випорожнення.
- Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.3 HD-A обладнаний легкодоступними органами управління та безступінчастим ножним гідростатом для зручності в експлуатації.
- Має регульоване сидіння без необхідності використання інструментів та глибоку сходинку з великим простором для ніг.
- Широкі колеса забезпечують відмінне зчеплення та оптимальне скошування на різних поверхнях.
- Можливість мульчування з використанням мульчуючого клина як опція.
- Двигун AL-KO Pro 450 ефективний та потужний, з шестерним масляним насосом для збільшення терміну служби.
- Ширина скошування 93 см, висота скошування регулюється від 30 до 80 мм, потужність двигуна - 16 к.с., об'єм паливного бака - 7 л.
- Трактор можна легко переобладнати для роботи взимку, наприклад, з використанням снігоочисника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальна ширина скошування | 930 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 450 |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2390 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Висота | 1140 мм |
- Ціна: 157 951 ₴










