влевовправо
-12%Бензинова газонокосарка Al-ko Premium 521 SP-A (119997)
- Готово до відправки
- Код: 119997
30 999 ₴
27 202 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самохідна газонокосарка Al-Ko Premium 521 SP-A з бензиновим двигуном 166 см 3 потужністю 2,6 кВт (3,5 л.с.) є оптимальною для косіння трави на площах до 1800 м 2. Ширина косіння 51 см. 7 ступенів для вибору висоти зрізу від 30 до 80 см. Ручний старт. Мульчування, збір трави в контейнер 70 л, викид трави назад або убік.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 521 SP-A:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 521 SP-A скошує траву на газонах, спортмайданчиках, саду, присадибному, фермерському господарствах. Може збирати її в травозбірник, мульчувати, викидати назад чи убік.
- 4-тактний бензиновий OHV двигун Al-Ko Pro 170 QSS з циліндром 166 см 3 повітряним охолодженням, потужністю 2,6 кВт (3,5 к.с.).
- Простий ручний старт швидко заводить двигун у роботу.
- Центральне регулювання висоти скошування у 7 положеннях від 30 до 80 мм.
- Пластиковий контейнер для збору трави на 70 л з індикатором рівня заповнення. Легко спустошується та чиститься.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 521 SP-A:
- самохідна газонокосарка з простим керуванням, великим травозбірником, чудовою ергономікою;
- запобіжне гальмо;
- ручка встановлюється у зручне для користувача положення. Для компактного зберігання, транспортування ручка складається;
- корпус виготовлений із листової сталі;
- колеса (200 мм передні, 280 мм задні) з шарикопідшипниками забезпечують легку маневреність, відмінну прохідність навіть по нерівній ділянці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Pro 170 QSS |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 27 202 ₴


