влевовправо
-12%Бензинова газонокосарка Al-ko Comfort 46.0-4 SP-A (119938)
- Готово до відправки
- Код: 119938
24 599 ₴
21 586 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарна та зручна, так можна описати бензинову газонокосарку Comfort 46.0 SP-A від AL-KO. Розроблена в Німеччині та виготовлена в Австрії, ця газонокосарка забезпечує високу якість. Сучасний дизайн робить її привабливою у кожному саду. Довговічність бензинової газонокосарки збільшується за рахунок надійних компонентів та матеріалів. Разом із газонокосаркою серії Comfort газонокосіння стає справжнім задоволенням.
Технічні параметри газонокосарки Comfort 46.0 SP-A:
- Завдяки ширині різання 46 см, бензинова газонокосарка Comfort 46.0 SP-A забезпечує швидке косіння навіть у садах середнього розміру (до 1100 м²).
- Висота різання регулюється центрально в межах 7 ступенів від 30 мм до 80 мм.
- Двигун AL-KO Pro потужністю 1,9 кВт із розташованими зверху клапанами забезпечує відмінну ефективність, що помітно завдяки більшій потужності та меншому споживанню.
- Завдяки 1-ступінчастому приводу коліс і легким колесам XXL косіння в саду не викликає особливих труднощів.
- Функція 3INONE забезпечує косіння, збір та мульчування трави.
- Ергономічна форма ручки підвищує комфорт під час роботи.
- Скошена трава потрапляє через надзвичайно високий корпус із листової сталі, виготовлений за технологією MaxAirflow, у короб об'ємом 60 літрів, що має індикатор рівня заповнення, а це означає, що він наповнюється догори і його доводиться рідше спустошувати.
Переваги:
- енергозберігаючий 1-ступінчастий колісний привід;
- крупус з листової сталі за технологією MaxAirflow для найкращого скошування та збирання трави;
- високий інноваційний рівень та сучасний дизайн;
- все це поєднують наші газонокосарки класу Comfort, що робить їх ідеальним партнером для догляду за газоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1100 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO PRO 145 QSS |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 21 586 ₴






