влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швонарізувач GTM GT7208S — будівельне обладнання для різання усадкових, деформаційних, ізоляційних, температурних швів, штробів для електропроводів, обрізання крайок блоків, демонтажу невеликих конструкцій. Ручний швонарізувач може під'єднатися до зовнішньої системи водяного охолодження.
УВАГА! Відрізне коло не постачається в комплекті.
Основні переваги бензоріза GTM GT7208S:
- Двигун із подвійним впуском і карбюратором Tillotson
- 3,5 кВт/4,7 л.с потужність двигуна
- 74 куб.см — об'єм двигуна
- 400 мм — максимальний діаметр алмазного диска з посадковим отвором 25.4 мм або 20 мм
- 150 мм — максимальна глибина різання
- Повітряний фільтр із двома рівнями очищення: спонжевий фільтр і паперовий касетний фільтр,
- Антивібраційна система на пружинах
- Цифрове запалювання NGK
- Литий корпус редуктора з магнієвого сплаву
- Шланг із конектором для подавання води
Комплектація
- Бензорез GTM GT7208S
- Захисний кожух
- Комплект ключів
- Т-подібний ключ
- Викрутка
- Система подавання води
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 74 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 1000 мл |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
- Ціна: 27 712 ₴




