Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат деревообробний комбінований Stark CWM-2500 5 в 1.
Новий деревообробний верстат STARK CWM-2500 (5 в 1) - це верстат по дереву призначений для виконання наступних операцій:
- прямолінійне стругання
- стругання під кутом
- прямолінійне стругання з притискним пристроєм
- рейсмус
- розпилювання вздовж і поперек волокон
- свердління і фрезерування кінцевими фрезами
Верстат має патрубки діаметром 38 і 100 мм для підключення до системи пиловидалення.
Комплект поставки: верстат у напіврозібраному вигляді, приналежності, інструкція та гарантійний талон.
Купити верстат деревообробний комбінований Stark CWM-2500 5 в 1 Ви можете в таких містах як Ужгород, Тернопіль, Нікополь, Бердянськ, Хмельницький, Суми, Слов'янськ, Краматорськ, Павлоград, Черкаси та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 250 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 2.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 62 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна швидкість подачі заготовки | 5 |
| Ширина/висота стругання за допомогою притискного сутройства | 250/60 мм |
- Ціна: 19 097 ₴







