Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заправний насос Koshin FD-12-BAA — досить продуктивна модель з електричним двигуном. Насос працює від постійного електричного струму з напругою 12 вольтів.
Основні переваги:
- Обладнується електричним двигуном потужністю 80 Вт.
- Вбудоване вентиляторне охолодження для зменшення ризику перегрівання.
- Шнур живлення довжиною 5 метрів зі стійкістю до дії оливи.
- Має малі габарити та за потреби легко переноситися вручну.
Застосування заправного насоса Koshin FD-12-BAA
Заправний насос здатний виконувати перекачування дизельного палива, гасину, мазута, оливи з низькою в'язкістю й легкої нафти. Здатний спорожнити бочки об'ємом 200 літрів приблизно за 5 хвилин. Має роздатковий шланг завдовжки 200 см і діаметром 20 мм.
Технічні характеристики заправного насоса Koshin FD-12-BAA:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Продуктивність | 40 літр/хв |
| Потужність двигуна | 80 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 281 мм |
| Довжина | 157 мм |
| Висота | 1218 мм |
- Ціна: 16 215 ₴


