-16%Лебідка електрична канатна YATO: 1050 Вт, 300/600 кг (YT-5905)
- Готово до відправки
- Код: YT-5905
10 500 ₴
8 820 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний тельфер (лебідка) YATO YT-5905 — електропристрій першого класу електричного захисту, завдяки якому можливий підйом і спуск вантажів на необхідну висоту за допомогою гака, закріпленого на сталевому канаті. Можливе також встановлення лебідки в горизонтальному положенні.
Особливості Лебідка електрична канатна YATO: 1050 Вт, 300/600 кг (YT-5905):
- Призначений для підіймання й опускання вантажів
- Сфера застосування: розвантажувально-навантажувальні та такелажні роботи, підіймання двигунів в автомобільних майстернях
- Електричний привод керування дає змогу маніпулювати процесом на відстані 1.5 м від місця кріплення лебідки
- Комплектується додатковим блоком, за допомогою якого можна збільшити вантажопідіймальність удвічі, завдяки зниженню швидкості та висоти підіймання вдвічі (вантажність — 600 кг, висота підіймання — 5.5 м, швидкість підіймання — 4 м/хв)
- Лебідка постачається з шпалерами кріплення, болтами та прокладками, завдяки чому можливе її встановлення на опорній балці
Технічні характеристики Лебідка електрична канатна YATO: 1050 Вт, 300/600 кг (YT-5905):
- Напруга — 230 В
- Потужність — 1050 Вт
- Тяговий механізм — канатний
- Вантажність (без блока/з блоком) — 300/600 кг
- Максимальна висота підіймання (без блока/з блоком) — 11/5.5 м
- Швидкість підіймання (без блока/з блоком) — 8/4 м/хв
- Кількість тросів — 1 шт.
- Довжина каната — 12 м
- Діаметр каната — 4.5 мм
- Вага — 17.5 кг
Комплектацея Лебідка електрична канатна YATO: 1050 Вт, 300/600 кг (YT-5905):
- Тельфер електричний
- Гак на блоці
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Канатоємкість | 12 м |
| Висота підйому | 11 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
- Ціна: 8 820 ₴

