Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор THUNDER Т-2600-В - у побутових умовах відмінно працює з такими приладами як: холодильник, пральна машина, освітлення, комп'ютери, телевізор, насоси.
– Завдяки використанню сучасних технологій у конструкції двигуна можна генерувати дуже високу потужність.
– Сучасна система AVR забезпечує безпечне живлення дуже маленьких пристроїв, таких як: павербанк, телефон, планшет, ДБЖ.
– Завдяки багатьом захистам пристрій ідеально підходить для багатогодинної безперервної роботи.
ПЕРЕВАГИ:
- Обмотка стартора мідна
- Найсучасніша електронна система стабілазції напруги AVR
- Стандарт викидів: EURO V
- Відповідає всім стандратам безпеки: ступінь захисту IP23
- Набагато екологічніший ніж інші генератори: відповідає екологічним стандартам (TUV, CE, GS)
- Захист від короткого замикання
- Відповідає всім стандартам контролю якості
- Легко транспортувати завдяки транспортувальним ручкам
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Основні | |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна потужність | 0.65 кВт |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 33х31,5х38,5 см |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Ємність паливного бака | 4 л |
| Матеріал обмотки | мідна |
| Потужність двигуна | 2,6 к.с |
| Номінальна потужність | 0,6 кВт 230В / 400В |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи), л/год.: | 0,22 л/год |
| Регулятор напруги (AVR) | Да |
| Розетки | 1x230 В |
| Швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Ступінь захисту | IP23M |
| Тип запуску | Ручний |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 990 ₴







