
Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM 3000 Вт, 20-180 барів (1.317-400.0)
- Немає в наявності
- Код: 1.317-400.0
19 998 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM 3000 Вт, 20-180 барів (1.317-400.0) — дивовижні параметри продуктивності роблять її ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю й навіть автомобілів великих розмірів. Для ефективного та ретельного очищення різних поверхонь до комплекту постачання входять струменева трубка Vario Power, що дає змогу регулювати тиск простим поворотом вістря, і фреза для бруду. Грязьова фреза формує точкову струмінь, яка обертаючись, видаляє надстійкі забруднення з поверхонь. Вбудований фільтр для води захищає насос від часток бруду. Все приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі.
Особливості Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM 3000 Вт, 20-180 барів (1.317-400.0);
- Двигун із водяним охолодженням вражає особливо тривалим терміном експлуатації та високою потужністю.
- Обладнаний механізмом подавання мийних засобів. Очисні засоби Kärcher (опція) покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь, що очищаються.
- Шланг, струменеві трубки, пістолет і кабель зберігаються безпосередньо на корпусі апарата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 946 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
- Ціна: 19 998 ₴









