Італійське портативне пуско-зарядний пристрій DECA CLASS BOOSTER 150A призначене для заряджання та запуску автомобільних акумуляторів. Ця модель заряджає практично всі акумуляторні батареї легкових і середньогабаритних автомобілів із ємністю від 20 до 200 А·год. Показники пускового струму розраховані на запуск легкових автомобілів з акумуляторами до 135 А (піковий показник). Модель вирізняється невеликою вагою й габаритами, займаючи мінімум місця під час зберігання та транспортування. Працює техніка від мережі 220 V і має 2-метровий кабель у комплекті для під'єднання до електромережі. Його довші для використання в гаражних умовах, не застосовуючи подовжувач.
CLASS BOOSTER 150A підходить до всіх сучасних типів акумуляторів (Pb WET, Pb AGM, Pb GEL, Pb Ca). Має регулювання зарядної напруги у двох режимах мінімум і максимум. А оскільки представлена модель належить до традиційних зарядних пристроїв (трансформаторних), заряд акумуляторних батарей здійснюється вручну, так само як і вимкнення заряду. Водночас пуско-зарядний пристрій повністю безпечний у застосуванні має захист від перевантажень, інверсії та короткого замикання. Використання пуско-зарядки CLASS BOOSTER 150 A не вимагає спеціальних знань і з ним легко впоратися навіть жінка. Досить усього під'єднати обладнання до електричної мережі, встановити необхідний режим (заряджання або пуску), зафіксувати клеми маси на контактних виводах акумулятора та запустити пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 18 А |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 7 204 ₴






