
Пневматична кутова шліфувальна машина Suntech SM-5D-6192PS/M14 (SM-5D-6192PS/M14)
- Немає в наявності
- Код: MGSM-5D-6192PS/M14
6 520 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Пневматична кутова шліфувальна машина Suntech SM-5D-6192PS/M14 (SM-5D-6192PS/M14):
- SM-5D-6192PS/M14 — кутова пневмомашина, яка передбачає шліфування й оброблення різнорідних поверхонь, включно з бетоном і каменем;
- обладнана захистом від випадкового увімкнення;
- є додаткова ручка, яку можна приєднувати з будь-якого боку інструмента;
- максимально допустимий діаметр диска — 125 мм;
- міцний корпус, виготовлений зі зносостійкого матеріалу;
- характеризується високим експлуатаційним ресурсом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntech |
| Тип пневмошліфмашіни | Кутова |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 520 ₴

