Віброшліфмашина AEG FS250 застосовується для оброблення дерев'яних, пластикових і металевих заготівок. З її допомогою можна вирівняти поверхню, видалити шар старої фарби тощо. Двигун потужністю 250 Вт забезпечує тривалу й ефективну роботу. Блокування клавіші "Пуск" у ввімкненому положенні дає змогу знизити втому оператора. Завдяки системі пиловидалення легко підтримувати чистоту на робочому місці. Має діаметр патрубка пилососа 32 мм, і робочу поверхню 90х187 мм.
Особливості Віброшліфмашина AEG FS250 (4935472164):
-
Простота в керуванні
-
Прогумована ручка для надійного хвату
-
Надійне кріплення шліфлистів за допомогою затискачів
-
Регульована швидкість для оптимальної роботи з різними матеріалами
-
Пилозахищений вимикач збільшує термін експлуатації
Комплектація Віброшліфмашина AEG FS250 (4935472164):
-
Віброшліфмашина
-
Пилозбірник
-
Інструкція
-
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Ширина стрічки/листа | 93 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 506 ₴



