
Karcher Генератор PGG 8/3 бензиновий, 380В + Мінімійка високого тиску
- Немає в наявності
- Код: 9.612-316.0
57 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як при комерційних, так і при муніципальних застосуваннях: немає жодної гарантії, що поряд буде джерело живлення. Ця проблема швидко вирішується за допомогою нашого потужного синхронного генератора із бензиновим двигуном PGG 8/3. Завдяки складній ручці, що штовхає, і шинам із захистом від проколів, його легко транспортувати і маневрувати на місці. 25-літровий бак забезпечує тривалу роботу до 7 годин (за повної потужності до 5,5 годин), надійний 4-тактний бензиновий двигун (EU STAGE V) забезпечує постійну номінальну потужність 7 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити | 743x713x670 мм Д x В x Ш |
| Тип олії | 10 W-30, 15 W-40 |
| Тип генератора | бензиновий |
| Клас захисту | IP 23 |
| Паливо | бензин |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Вага | 90 кг/Вага без пального |
| Потужність | 9 к.с. /12.2 кВ/PS |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Функції | Індикатор режиму роботи |
| Об'єм двигуна | 440 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Час безперервної роботи | 5.5 г /при 100% |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Витрати палива | 4.5 л/год |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Тип запуску | електростартер, ручний стартер |
| Індикатор рівня палива | 1/покажчик |
| генератор | синхронний |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Пристрій | генератор |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Номінальна постійна напруга | 12 В |
| Частота току | 50 Гц |
- Ціна: 57 998 ₴

