
Graphite Генератор бензиновий 58G904, 2.0/2.2кВт, 1х12В та 2х230В (16А), бак 15л, 360г/кВтГ, 40 кг
- Немає в наявності
- Код: 58G904
10 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний, мобільний генератор максимальною потужністю 2.2 кВт (номінальна 2.0 кВт) дозволяє живити електроприлади у місцях без доступу до мережі.
Використовується як автономне живлення для електроприладів, зокрема чутливої електроніки, комп'ютерів, побутової техніки, тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити | 605 x 445 x 455 мм Д x В x Ш |
| Тип олії | SAE15W-30 |
| Розетки | 2 шт. 230 В — 16 A, 1 x 12 В |
| Паливо | бензин |
| Потужність | 6.56 к.с. |
| Функції | Автоматичне регулеровання напруги AVR |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Витрати палива | 2.44 л/год |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Пристрій | генератор |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
- Ціна: 10 498 ₴

