
Einhell Генератор бензиновий TC-PG 55/E5, 230В/380В, 3.6 кВт (макс. 5.5кВт), електростарт, 25л, 83кг
- Немає в наявності
- Код: 4152562
26 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 55/E5 працює від потужного і надійного 4-тактного двигуна та постачає електроенергію скрізь, де вона потрібна, незалежно від джерела живлення: тому з мінімальними зусиллями він швидко постачає електроенергію у всі ділянки на будівельних майданчиках, у кемпінгу, у майстернях і гаражах або навіть під час відпустки в окремо стоячих будівлях, таких як лісові, рибальські чи гірські будиночки. Крім того, двигун є двигуном з низьким рівнем викидів завдяки відповідності нормам 5 щодо викидів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 3.6 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Розетки | 2 шт. - 230 В, 1 шт. — 400 В |
| Паливо | бензин |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Час безперервної роботи | 11.7 г /при 2/3 навантаження |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Тип запуску | електростартер |
| генератор | синхронний |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Пристрій | генератор |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
- Ціна: 26 999 ₴

