
Einhell Генератор бензиновий TC-PG 25/1/E5, 230 В, 2.1 кВт (макс. 2.4кВт), ручний старт, 15л, 37кг
- Немає в наявності
- Код: 4152600
9 540 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 25/1/E5 забезпечує безперервну потужність 2100 Вт і максимальну потужність 2400 Вт завдяки своєму потужному і міцному 4-тактному двигуну.
Відповідність нормам 5 щодо викидів забезпечує низький рівень викидів чотиритактного бензинового двигуна з повітряним охолодженням під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Номінальна потужність | 2.1 кВт |
| Номінальна сила струму | 9.1 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Розетки | 2 шт. - 230 В |
| Паливо | бензин |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Час безперервної роботи | 12.5 г /при 67% навантаження |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Витрати палива | 1.2 л/год /при 67% навантаження |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Індикатор рівня палива | 1 |
| генератор | синхронний |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Пристрій | генератор |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Частота току | 50 Гц |
- Ціна: 9 540 ₴

