
Einhell Бензиновий генератор TC-PG 10/E5, 230 В, 0.68 кВт (макс. 0.8кВт), ручний старт, 4л, 18.8кг
- Немає в наявності
- Код: 4152535
5 524 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 10/E5 живиться від потужного та надійного 2-тактного двигуна і генерує безперервну потужність 680 Вт: він ідеально підходить там, де електроенергію потрібно виробляти незалежно від електромережі: на ділянках, на будівельних майданчиках, в кемпінгу, в майстернях і гаражах, або навіть на відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна потужність | 0.8 кВт |
| Номінальна потужність | 0.68 кВт |
| Номінальна сила струму | 2.96 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Розетки | 1 шт. - 230 В |
| Паливо | бензин |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Потужність | 1.36 к.с. |
| Об'єм двигуна | 63.5 см3 |
| Обсяг паливного бака | 4 л |
| Час безперервної роботи | 6.6 г /(прибл. 0,6 л/год) при навантаженні 2/3 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Витрати палива | 0.6 л/год |
| Тип запуску | ручний стартер |
| генератор | синхронний |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Пристрій | генератор |
| Тип ДВС | 2-х тактний |
| Частота току | 50 Гц |
- Ціна: 5 524 ₴

