
Karcher Генератор PGG 3/1 бензиновий, 230В, електростарт, max 3кВт, AVR
- Немає в наявності
- Код: 1.042-207.0
18 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий двигун, номінальна потужність 2,8 кВт, шини із захистом від проколів і бак об'ємом 15 літрів: синхронний генератор PGG 3/1 для роботи до 12 годин незалежно від зовнішніх джерел живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити | 650 x 430 x 546 мм Д x В x Ш |
| Клас захисту | IP 23 |
| Паливо | бензин |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Функції | Датчик рівня палива, Індикатор роботи двигуна, Система захисту від нестачі мастила та перевантаження, 1-фазна штепсельна розетка типу F (із захисним контактом) |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Час безперервної роботи | 6.5 г /при 100% потужності |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип запуску | електростартер |
| Індикатор рівня палива | 1 |
| Пристрій | генератор |
- Ціна: 18 498 ₴

