
Karcher Генератор PGG 8/3 бензиновий, 380 (+ 230В), електростарт, max 7.5кВт, AVR
- Немає в наявності
- Код: 1.042-209.0
38 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопродуктивний синхронний генератор PGG 8/3 потужністю 7 кВт. Для автономного енергопостачання змінного та трьохфазного струму на будівельних майданчиках, у сільському або муніципальному господарствах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити | 743 х 713 х 670 мм Д x В x Ш |
| Клас захисту | IP 23 |
| Паливо | бензин |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Функції | Датчик рівня палива, Індикатор роботи двигуна, Система захисту від нестачі мастила та перевантаження, 1-фазна штепсельна розетка типу F (із захисним контактом), 3-фазна штепсельна розетка CEE (16 А) |
| Об'єм двигуна | 440 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт/на фазу 59 Потужність 380 В — 7 кВт |
| Час безперервної роботи | 5.5 г /при 100% потужності |
| Номінальна потужність | 2 кВт /на фазу |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Тип запуску | електростартер |
| Індикатор рівня палива | 1 |
| Пристрій | генератор |
- Ціна: 38 498 ₴

