влевовправо
-12%Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-103.3 HD-A (127688)
- Готово до відправки
- Код: 127688
177 000 ₴
155 318 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-103.3 HD-A (127688):
- Робоча швидкість руху: 9 км/год
- Потужність: 10.1 л.с.
- Трансмісія: гідростатична
- Встановлення висоти косіння: 30-80 мм
- Ширина косіння: 103 см
- Рекомендована площа косіння: 7000 м кв.
- Тип палива: бензин
- Призначення: для газону
| Характеристики ходової | |
|---|---|
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 1003 мм |
| Об'єм травозбірника | 250 л |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Висота скошування | 80 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність двигуна | 10.1 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 450 |
| Об'єм двигуна | 452 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 кг |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
- Ціна: 155 318 ₴




