Вібраційна шліфувальна машина Black&Decker; KA274EKA отличный аппарат для шлифовки всевозможных поверхностей. Данная модель обладает всеми необходимыми параметрами современного электроинструмента и будет успешно использована не только в повседневном домашнем быту, но и в профессиональной сфере. Среди наиболее важных характеристик следует отметить регулировку скорости работы, наличие пылесборника, для поддержания чистоты, удобную систему смены шлифовальной бумаги. Агрегат с легкостью обработает древесину, металл, различные материалы, максимально аккуратно снимая верхний слой. Вибрационная шлифмашина Black&Decker; KA274EKA стане Вашим надійним помічником, швидко і якісно обробляти різні поверхні, зніме іржу, шар старої фарби і багато іншого.
Особливості Black&Decker; KA274EKA:
- можливість використання будь-шліфувального паперу, за рахунок липучки - кліпси;
- зручна ергономічна ручка забезпечує комфорт роботи;
- допускається підключення пилососа;
- система повітряного охолодження.
Комплектація;
- 10 аркушів шліфувального паперу;
- кейс.
Ви можете купити вібраційну шліфмашину Black&Decker; KA274EKA в таких містах, як Ірпінь, Дніпродзержинськ, Очаків, Миколаїв, Велика Олександрівка, Новодністровськ, Вишгород, Буки, Кам'янське, Стрий, Приморський Посад і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 297 ₴





