влевовправо

Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01K
- Готово до відправки
- Код: BEHS01K
7 166 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01K:
- Потужний і зручний перфоратор BEHS01K призначений для середніх і важких робіт як в аматорському, так і в легкому професійному діапазоні робіт.
- Три режими роботи: свердління з ударом у цеглі, бетоні, камені,/свердління без удару в дереві, сталі, синтетичних та ін./відбійний режим для операцій довбання, відколу та штробування.
- Модель вирізняється високою продуктивністю та швидкістю свердління.
- Металевий захист редуктора.
- Антивібраційні вставки («корпусна» і на основі ручки) і гумові накладки істотно знижують вібрацію й роблять тривалу роботу менш стомливою.
- Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, з її допомогою також можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
Комплектація Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01K:
- Перфоратор мережевий SDS-Plus — 1 шт.
- Додаткова ручка — 1 шт.
- Бур SDS-Plus — 2 шт.
- Ключ — 1 шт.
- Патрон — 1 шт.
- Валіза — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 4.6 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Black+Decker |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальна сила удару | 1.6 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5180 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
- Ціна: 7 166 ₴










