
Шланг поліуретановий армований на котушці 8x12мм, 10 м AIRKRAFT AHC-35B
- В наявності
- Код: AHC-35B
3 091 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг повітряний поліуретановий армований на котушці 8x12 мм, 10 м зі швидкорознімними сполуками
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35B, яка використовується разом з пневматичними інструментами.
ОСОБЕННОСТИ
- Полегшена конструкція;
- Простота встановлення в будь-якому місці;
- Висувна конструкція дає змогу автоматично перемотувати повітряний шланг;
- Постачається з настінним/стельовим кронштейном.
| Форма: | Прямий |
| Довжина: | 10 м |
| Внутрішній діаметр: | 8 мм |
| Зовнішній діаметр: | 12 мм |
| Максимальний тиск: | 18 барів |
| Цвет: | Синій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Китай |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 10 м |
| Робоче середовище | Повітря |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 18 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Поліуретан |
| Тип виробу | Шланг |
- Ціна: 3 091 ₴

