
Зварювальний генератор WAGT220DCBSBER26, AGT, B&S SERIES2100, 14 л.с., 3.5/6.5 кВА, 26 л, 90 кг (PFWAGT220DB36/E)
- Немає в наявності
- Код: MGPFWAGT220DB36/E
83 978 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний генератор AGT WAGT 220 DC BSBE R26 — може використовуватися як резервний апарат як для електродугового зварювання, так і джерела резервного електроживлення, для електроінструментів і електроприладів. Генератор може забезпечити електроживлення газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), мікрохвильовки (0,9 кВт), оливного радіатора (2,2 кВт) тощо.
Особливості генератора AGT WAGT 220DC BSBE R26:
- Кількість фаз: трифазний.
- Номінальна напруга: 220/380 В.
- Номінальна частота: 50 Гц.
- Максимальний діаметр електрода до 4.0 мм
- Номінальна потужність під'єднуваного навантаження: 6,5 кВт.
- Тип палива: бензин.
- Об'єм паливного бака: 26 літрів.
- Витрата палива: 3 літри на годину.
- Автономність роботи: 8 годин.
- Наявність виходу на 12 В для заряджання автомобільного акумулятора та живлення низьковольтної техніки: ні.
- Обмотка генератора: мідь (100%).
- Наявність автоматичного введення резерву (АВР): ні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 95 кг |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Основні | |
| Виробник | AGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Споживання палива | 3 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система пуску | Електрична |
- Ціна: 83 978 ₴

