
Зварювальний генератор WAGT220DCBSBSE, AGT, B&S SERIES 2100, 14 л.с., 3.5/6.5 кВА, 6.6 л, 88.5 кг (PFWAGT22DBS/E)
- Немає в наявності
- Код: MGPFWAGT22DBS/E
68 132 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги моделі PFWAGT22DBS/E:
- бензомотор B&S Vanguard професійної лінійки надійний, має тривалий ресурс і високу потужність, готовий до тривалих циклів робіт;
- сумісний з електродами будь-якого типу до 4 мм у діаметрі, які під'єднуються через роз'єми на користувацької консолі;
- авторегулятор AVR коригує напругу, утримуючи її в допустимих межах для безпечного живлення чутливих електроприладів;
- покращене охолодження нагрівних елементів допоможе уникнути зламання;
- синхронний альтернатор із мідним дротом пригнічує сплески та просідання вольтажу, виключає коротке замикання;
- лічильник мотогодин дає змогу приблизно оцінити ступінь зносу деталей і своєчасно планувати проведення ТО.
- Функціонування в режимі зварювального апарату та генератора;
- Економна витрата бензину скорочує поточні витрати на підтримку працездатності техніки;
- Вбудований глушник забезпечує комфорт людей, які довго перебувають поруч із силовою установкою.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 88.5 кг |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Основні | |
| Виробник | AGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 2.8 годин |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 391 куб. см |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 7.9 л |
| Споживання палива | 2.8 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система пуску | Ручна |
- Ціна: 68 132 ₴

