влевовправо

Зварювальний генератор AGT WAGT220DCHSB, GX390,230В/400В, 3.5/6.5кВА,200А/170А,6.1л,1х16А, 88 кг (PFWAGT220HMPN/E)
- Немає в наявності
- Код: MGPFWAGT220HMPN/E
81 090 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний генератор AGT WAGT 220 DC HSB належить до класу професійної техніки. Мається на увазі щоденне використання електростанції для живлення інструментів і обладнання на будівельних і монтажних майданчиках. Універсальний апарат може обслуговувати окремі майстерні як джерело живлення. Основною його перевагою є те, що генератор є також зварювальним апаратом і може використовуватися для зварювання металевих конструкцій. Мініелектростанція здатна забезпечити роботу однофазних споживачів, електроінструмент, побутову техніку та стабільну роботу трифазного обладнання, як-от громіздких верстатів.
Особливості Зварювальний генератор AGT WAGT 220 DC HS:
- Японський мотор Honda GX 390
- Дві розетки: 1х16А (220В), 1х16А (380В)
- Високий показник тривалості навантаження
- Лічильник мотогодин
- Синхронний альтернатор
- Ручний стартер
- Мобільність
- Кількість циліндрів: 1
- Охолодження повітряне охолодження
- Тип двигуна: 4-тактний
- Максимальний зварювальний струм: 220 A
- Витрата палива: 313 г/кВт·год
- Максимальний діаметр електрода: до 4.0 мм
- Мінімальний діаметр електрода: 1.5 мм
- Обсяг оливного картера: 1.1 л
- Можливість встановлення автоматики: немає
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 91 кг |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Основні | |
| Виробник | AGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 170 А |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Споживання палива | 2.78 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система пуску | Електрична |
- Ціна: 81 090 ₴







