Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозарядний пристрій Vulkan CF600 — легкий і надійний пристрій для запуску двигунів автомобільної техніки під час розрядженого акумулятора. Також використовується для заряджання АКБ об'ємом до 500 Ah.
Призначення: використовується для заряджання акумуляторів, запуску різних транспортних засобів і сельхоз техніки.
Особливості Пускозарядний пристрій Vulkan CF600:
- Зручна форма у формі валізи
- Інтуїтивно зрозуміле керування
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Аналоговий амперметр
- Наявність двох режимів: швидке та звичайне заряджання
- Зручний таймер повідомить про закінчення процесу заряджання
- Обладнаний захистом від перегрівання та неправильної полярності
- Якісний кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Технічні характеристики Пускозарядний пристрій Vulkan CF600:
- Режим заряду: ручне регулювання струму заряду
- Струм заряду (24 В): 43-75 А
- Струм заряду (12 В): 0- 46 А
- Кількість режимів заряду: 3 режими
- Тип акумулятора: Свинцево-кислотні батареї (WET)
- Максимальний пусковий струм: 500 А
- Струм заряду: 75 А
- Напруга: від мережі (220 В)
- Тип двигуна бензиновий/дизельний
- Живлення: електричний
- Індикатор заряду акумулятора вбудований амперметр
- Захист від перезарядження батареї: є
- Захист від неправильної полярності: є
- Транспортувальні колеса: є
- Таймер заряду: є
- Захист від короткого замикання є
- Матеріал корпусу: метал
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 23 кг |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Ємність акумулятору | 500 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Струм заряду | 75 А |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Тип | Пуско-зарядний |
- Ціна: 10 498 ₴


