Водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-80 забезпечить постійна наявність гарячої води у Вашій оселі. Тепер немає необхідності побоюватися відсутність гарячої води у квартирі, в будь-який час можна прийняти душ, зайнятися пранням і перемити посуд. Великий обсяг бака на 80 літрів і чудова система ізоляції ефективно вирішує проблему нестачі гарячої води на всіх членів сім'ї і забезпечують мінімальні втрати тепла при нагріванні. Дана модель придбала величезну популярність у покупців з-за високих технічних характеристик і серйозних параметрів безпеки, як наприклад захист від ураження струмом, теплоізоляція та ін. Зручність настінного монтажу і красивий дизайн апарат, дозволять гармонійно розташуватися в інтер'єрі практично будь-якого приміщення. Водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-80 ефективно вирішує проблему постійного забезпечення гарячою водою Вашого будинку.
Особливості "GRUNHELM" GBH A-80:
- титанова емаль відмінно захищає від корозії;
- система «антимикс», не допускає змішування теплих і холодних шарів води;
- можливість регулювання потужності;
- висока продуктивність і простота експлуатації;
- вертикальне розташування апарату;
- вдосконалений магнієвий анод.
Ви можете купити водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-80 в таких містах, як Південний, Ромни, Хмельницький, Львів, Павлоград, Берегово, Кегичівка, Умань, Кролевець, Хуст і в будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21.3 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 77 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Термометр | Так |
- Ціна: 5 259 ₴


