Водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-50 это постоянное наличие горячей воды у Вас дома. Аппарат имеет довольно большой объем и отличную систему изоляции. Больше нет надобности беспокоится об отсутствии горячей воды в кране и невозможности принять душ, данный водонагреватель эффективно решает проблему нагрева воды с минимальными потерями тепла. Агрегат приобрел большую популярность у самых требовательных покупателей благодаря высочайшим характеристикам мощности и производительности, а так же параметрами безопасности, в частности защитная система от поражения током, термоизоляция и многое другое. Водонагрівач зручний при монтажі, має невеликі компактні габарити, а завдяки відмінному дизайну може гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-50 відмінне рішення для постійного забезпечення Вашого житла гарячою водою.
Особливості "GRUNHELM" GBH A-50:
- наявність аналогового термометра;
- можливість регулювання потужності;
- емальоване покриття;
- висока продуктивність і простота експлуатації;
- довговічне механічне управління;
- вертикальне розташування;
- удосконалена форма магнієвого анода.
Ви можете купити водонагрівач "GRUNHELM" GBH A-50 в таких містах, як Новгород-Сіверський, Тростянець, Орловське, Харків, Балаклія, Вишгород, Мелітополь, Чернігів, Львів та будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.2 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 77 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 553 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 2 793 ₴


