Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості EPG-2800SL:
- Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання як резервного джерела живлення для приватного будинку.
- Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, вольтметр і AVR.
- Матеріал альтернатора: мідь
- Номінальні оберти двигуна: 3000 об/хв
- Номінальний змінний струм: 12.2 А
- Номінальний постійний струм: 8.3 А
- Витрата палива: 0.31 г/кВт·год
- Тип генератора: однофазний
Комплектація Генератор газово-бензиновий EnerSol EPG-2800SL:
- Стабілізація напруги — AVR — 1 шт.
- Вольтметр — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-210G |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
- Ціна: 14 000 ₴







