-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A (119998)
- Готово до відправки
- Код: 119998
19 999 ₴
17 550 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A (119998) з функцією мульчування для догляду за газоном площею 800 кв. м. Машина не схожа з 4-х тактним бензиновим двигуном AL-KO Pro 125 QSS. Потужність 1.9 кВт/2,5 л.с. Його ширина становить 42 сантиметри, від 2 до 7,5 см (перебірник полімерний, об’єм 65 см).
Газонокосилка забезпечує ефективним доглядом за газоном і лужею. Завдяки особливій конструкції та компактному розмірі газонокосарки використовують газонокосарку для невеликих або важкодоступних місць. Окрім котіння і збирання трави, мульчування має свої функції. Автомобіль простий і не вимагає надскладного технічного обслуговування. Тривалий металевий корпус, стійкий до пошкоджень, перепадів температури та коррозії. Міцні колеса споряджені підшипниками (180/205 мм) є гарним маневруванням і проходом. Легкий і швидкий ручний запуск. Висота регулюється центрилізованим важільом. Це полегшує процес підготовки до роботи. Рукоятка ергономічна, з нею зручно працювати. Викид сміття виробляється в розмірі мішок 65 л. У вас є датчик рівня заповнення.
Особливості Газонозосилка бензинової AL-KO Comfort 42.1 P-A (119998):
- Несамохідна газонокосарка розрахована на територію 800 м2. Встановлено надійний 4-тактний двигун AL-KO Pro 125 QSS, об'єм 123 см3 см3. Потужність 1.9 кВт/2,5 л.с.
- Ширина сканування становить 42 сантиметри. Центризоване регулювання висоти зкашивання, 7 рівнів від 2 до 2.5 см до 7,5 см.
- Ефективне повітряне охолодження.
- Ємності для палива розміщені окремо - 1-литровий для бензину, 0.6 р для рослинної олії. Це зменшує викиди вихлопних газів в атмосферу.
- Розміри 720 x20 x 460 мм, вага 30 кілограмів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 125 QSS |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 17 550 ₴


