-12%Газонокосарка самохідна AL-KOClassic 5.12 SP-B Plus (123007)
- Готово до відправки
- Код: 123007
26 999 ₴
23 692 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка самохідна AL-KOClassic 5.12 SP-B Plus (123007) з надійними і ефективними функціями, а також інноваціальними технологіями полегшить вашу роботу в домашньому саду. Завдяки своїй міцній конструкції і доброму обладнанню вона стане для вас надійним партнером в саду.
Особливості Газонозосилка бензинова самохідна AL-KOClassic 5.12 SP-B Plus (123007):
- Колеса на підшипниках для легкого штовхання.
- Оптимальні результати зкашування та збору завдяки аеродинамічному корпусу з високим каналом викидів.
- Збірка з індикатором рівня і великим вершним отвором.
- Задній пристрій 1 швидкість.
- Практична передня ручка для перенесення.
- Центральне регулювання висоти стрижки.
- Ергономічна довга ручка з зручним захопленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 51 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Briggs&Stratton 625 EХі |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
- Ціна: 23 692 ₴

