-12%Газонокосарка бензинова AL-KOClassic 4.62 P-A (123002)
- Готово до відправки
- Код: 123002
17 499 ₴
15 356 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Завдяки надійним і ефективним функціям, а також інноваційним технологіям Газонокосарка бензинова AL-KOClassic 4.62 P-A (123002) Вам легше працювати в саду. Технологія AL-KOClassic 4.62PA розроблена в Німеччині і виробляється в Австрії. Завдяки своїй малій вазі і доброму оснащенню це ваш надійний партнер у саду.
За допомогою надійного регулювання коліщатка ви можете встановити висоту зріза 7 разів від 2,5 до 7 см. Завдяки ширині зрізу 46 газонокосарка з бензиновим газонокосарка, яка забезпечує ефективне зкашування садів площею до 1100 м2 метрів.
Classic 4.62 PA має бензиновий двигун AL-KO Pro 125 QSS потужністю 1,9 КВт, довго виконує свою роботу і швидко запускається через систему швидкого спуску. Комфорт під час роботи збільшується за рахунок руля ергономічної форми та кульок, зручних для газону коліс. Завдяки високому, аеродинамічному і міцному корпусу з листків сталі газонокосарка Classic 4.62 PA особливо добре збирає траву. У результаті вам також доведеться рідше смоктати травоборник на 65 л за допомогою декрету рівня. А вбудована передня ручка для перенесення підтримує вас під час транспортування.
Особливості Газонозосилка бензинової AL-KOClassic 4.62 P-A (123002):
- з функцією котіння і прибирання;
- Регулювання висоти зріза - окреме колесо 7-ступчасте (висота зріза 2,5-7,5sм);
- без приводу на колеса, колеса д. 180-205 мм на кульках підшипників;
- Мультимедійний травник з індикатором заповнення трави.
- не самохідна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1100 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 125 |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.2 кг |
- Ціна: 15 356 ₴

