Насос AL-KO Sub 8500 Easy (113961) - завдяки вхідним отворам можна відкачувати велику кількість води, а також відкачувати воду до рівня близько 5 мм. Ефективна відкачка води з басейну, резервуари, криниці або затопленого підвалу.
Поплавковий перемикач можна встановити у два положення як для безперервної та контрольованої, так і для автоматичної роботи. У автоматичному режимі насос автоматично вимикається до мінімального рівня води.
Завдяки практичному вбудованому ручку для перенесення і малої ваги (всі близько 4 кг) погрузний насос можна використовувати як у мобільному, так і в стаціонарному режимі. Завдяки потужності 290 Вт, напору до 6 м і продуктивності до 8000 л/ч, воду можна відкачати або перевантажувати за короткий час. Випускний отвір насосу, вбудований у основу насосу, забезпечує найліпшу продуктивність. Універсальність завдяки навантаженому комбінований перехід на вихід насоса. Вихідний отвір насосу становить 1,25 дюйма, що становить приблизно 41,9 мм.
Зверніть увагу: вантажівник не може перекачувати питної води, використовувати тільки для технічної та хлорованої води (вода для басейнів) з температурою нижче 35 °C, він також не придатний для використання у солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або в воді з вмістом піску.
Переваги Насоса завантаженої AL-KO Sub 8500 Easy (113961):
- За допомогою повзунка, розташованої на висоті, можна змінити рівень за допомогою повзунка.
- Висока ефективність у поєднанні з простотою у використанні
- Велика надійна основа насосу
- Всмоктування при рівні води до 5 мм
- Можливість з'єднання до різних розмірів шланга завдяки навскісному комбінованому перехресті.
- Випускний отвір насоса для оптимальної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 290 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 2 199 ₴





