Особливості та переваги шліфмашину Makita BO3710.
Шліфмашина Makita BO3710 відмінно шліфує і обробляє дерев'яні поверхні, ДСП, ДВП. З її допомогою можна легко зробити поверхню матеріалу ідеально рівною
Шліфмашина Makita BO3710 продуктивно працює з ДВП і ДСП, обробляє і шліфує деревні поверхні. Пристрій видаляє всі неоднорідності, надає матеріалу рівну форму. Активна частина інструменту представлена шліфувальної платформою розміри 93 x 185 мм, в якості рушійної сили виступає надійний двигун потужністю в 1900 Вт. До складу пристрою входить ефективна система пиловидалення, так що в робочій зоні завжди підтримується порядок і чистота. Віброшліфмашина Макіта BO3710 виконана в міцному зносостійкому корпусі, максимальну зручність при експлуатації гарантує ергономічна ручка з гумовими вставками. Модель чудово розташовується в одній руці, не зісковзує під час роботи. До функціональних переваг пристрою віднесемо наявність великої вимикача і вдосконаленої системи затискачів, завдяки чому ви зможете змінювати шліфувальний папір за невеликий проміжок часу. Число оборотів холостого ходу не перевищує 11000 хв-1, а кількість ходів становить 22.000 хв-1.
Купити шліфмашину Makita BO3710 Ви можете в таких містах як - Чернігів, Вінниця, Нікополь, Кременчук, Маріуполь, Слов'янськ, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Бердянськ та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.6 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | 93 x 185 мм |
| Розмір шліфувального паперу | 93 x 228 мм |
- Ціна: 3 876 ₴






